1790,3 zł

Zakres obowiązków: - szczegółowe zapoznanie się z strukturą organizacyjną, obowiązującym regulaminem pracy i całokształtem funkcjonowania zakładu; - szczegółowe zapoznanie z programem stażu; - zapoznanie stażysty z jego obowiązkami i uprawnieniami; - przeszkolenie stażysty...
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Hajnówce

Hajnówka, Podlaskie
16 godzin temu
Fabryki Mebli FORTE S. A. w Hajnówce poszukują kandydatów na stanowisko - SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC Umowa o pracę na zastępstwo 1 - 2 lata TWOJE ZADANIA: - Obsługa kadrowo płacowa pracowników w systemie SAP - Rozliczanie wynagrodzeń zgodnie z obowiązującymi przepisami...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Umowa

FORTE

28 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: ochrona osób i mienia Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|112
Praca na pełen etat

2 Regionalna Baza Logistyczna Skład Hajnówka

5 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0268 Obowiązki: ochrona osób i mienia Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Pozwolenie na broń Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Wykształcenie: zasadnicze zawodowe...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

1 dzień temu