...podejmowania bardzo szybkich decyzji Spostrzegawczość i dokładność Praca zgodnie z przyjętymi zasadami kontroli Umiejętność podstawowej obsługi komputera Chęć do nauki Mile widziane ~ Doświadczenie w zakresie kontroli jakości To oferujemy Umowę o...
Zasugerowane
Umowa
Jedna zmiana
Praca w dni powszednie
Elastyczny czas pracy

CRL Sp. z o.o.

Zwoleń, Mazowieckie
24 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie podbudowy wykonywanie nawierzchni brukarskiej wykanczanie nawierzchni brukarskiej kontrola procesu wykonywanych zadań Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Białobrzegach

Sucha, gm. Pionki, Mazowieckie
2 dni temu

4300 zł

 ...utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku, obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy, wykonywanie prostych pracy naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Mińsku Mazowieckim

Stanisławów, gm. Policzna, Mazowieckie
1 dzień temu

4800 zł

Zakres obowiązków: Prace budowlane Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pomocniczy robotnik budowlany Zawód: Pomocniczy robotnik budowlany
Praca na pełen etat

ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH - M.BOLEK

3 dni temu

4250 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy obróbce i montażu elementów drewnianych (altany, tarasy). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

BOGDAN TOMALA MIXBUD

Brzustów, gm. Garbatka-Letnisko, Mazowieckie
2 dni temu