4800 zł

Miejsce pracy: Zambrów 18-300 Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE Zapewnienie wyżywienie: NIE Pracodawca pokrywa koszt wyżywienia: NIE Zapewnienie zakwaterowanie: NIE Pracodawca pokrywa koszt zakwaterowania: NIE Praca...
Zasugerowane
Zambrów, Podlaskie
miesiąc temu
Naprawa bieżąca pojazdów, diagnoza, wymiana części
Praca na pełen etat

MCK Zambrów

 ...dyspozycyjny/a jesteś kreatywny/a i nie boisz się podejmować decyzji posiadasz czynne prawo jazdy kat B. i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów To oferujemy stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię za realizację wyników operacyjnych rozwój zawodowy – 75% awansów...
Zasugerowane
Stałe wynagrodzenie

Benefitia Sp. z o.o.

17 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: diagnostyka i mechanika samochodowa Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wykształcenie min. średnie, praktyka w zawodzie, wymagania zgodne z uprawnieniami diagnosty
Zasugerowane
Praktyka/staż
Praca na pełen etat

SOLAR-SYSTEM PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przeździecko-Lenarty, gm. Andrzejewo, Mazowieckie
2 dni temu