...Zakres obowiązków: Prace przy przygotowywaniu pokryć dachowych. Wymagania konieczne: Zawód: Robotnik budowlany (wymagany staż - lata: 1) Staż: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy Jak dostarczyć dokumenty: Preferowane...
Zasugerowane
Bezpośredni pracodawca

kontakt przez PUP

Iława, Warmińsko-Mazurskie
3 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Prace przy przygotowywaniu pokryć dachowych. Wykształcenie: podstawowe Robotnik budowlany Zawód: Robotnik budowlany
Praca na pełen etat

Firma Ogólnobudowlana Pod Dachem Łukasz Markowski

9 dni temu
Prace przy przygotowywaniu pokryć dachowych.
10 dni temu

27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: montaż konstrukcji dachowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Cieśla* Inne wymagania: Pierwszy miesiąc - umowa zlecenie. później umowa o pracę. kontakt telefoniczny - (***) ***-**** - Paweł Goliński Zawód: Cieśla*
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę

Goliński Usługi Ogólnobudowlane Paweł Goliński

miesiąc temu