1790,3 zł

Zakres obowiązków: Czystość w miejscu pracy, staranność w przygotowaniu dań, mycie naczyń w zmywarce, obsługa pieca gastronomicznego, wstępne przygotowanie mięs, obsługa prześwietlarki do jaj, obieranie warzyw. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Świeciu

Nowe Marzy, gm. Dragacz, Kujawsko-Pomorskie
4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0500 Obowiązki: zgodny ze stanowiskiem Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych Pozostałe...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Dragacz, gm. Dragacz, Kujawsko-Pomorskie
miesiąc temu

4680 zł

 .... o obronie Ojczyzny.Decyzja nr 2/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 08.01.2024 r. w sprawie wprowadzenia do użytku Instrukcji o zasadach pracy biurowej w resorcie obrony narodowej (Dz. U. MON z 2024 r. poz. 3). Umowa o pracę, wynagrodzenie brutto 4680 zł+5 % premii.
Praca na pełen etat
Umowa o pracę

13 Wojskowy Oddział Gospodarczy/ Centrum Szkolenia Logistyki...

Grupa, gm. Dragacz, Kujawsko-Pomorskie
2 dni temu