4242 zł

Zakres obowiązków: Czyszczenie elewacji, gruntowanie, przyklejanie izolacji, kładzenie siatki, montaż parapetów, stawianie rusztowań. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na w/w stanowisku, dobra organizacja pracy...
Praca na pełen etat

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "MAK-BUD" TOMASZ MAKOWSKI

Olsztynek, Warmińsko-Mazurskie
miesiąc temu
Jesteśmy polską firmą z Warszawy działającą od 4 lat na rynku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz pracowników, którzy spełniają oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas to, że podejmujemy długofalową współpracę...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa

DWL Job Sp. z o.o.

4 dni temu
Kurier / Przewoźnik – Kierowca Miejsce pracy: Olsztynek Twój zakres obowiązków doręczanie przesyłek do klientów firmowych oraz indywidualnych realizowanie odbiorów przesyłek od klientów Nasze wymagania zaangażowanie, motywacja do działania oraz dyspozycyjność...
Zasugerowane
Umowa

DPD Polska

29 dni temu