4242 zł

Zakres obowiązków: pomocnik brukarza Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: dyspozycyjność, chęci do pracy i nauki zawodu.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Ostrzeszowie

Doruchów, Wielkopolskie
4 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: pomoc w realizacji pracy dekarza i cieśli Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie min. 1 rok
Praca na pełen etat

POGOTOWIE DACHOWE FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA KATARZYNA KARDASZ

Nowy Folwark, gm. Krotoszyn, Wielkopolskie
7 dni temu
Pomoc elektryka
Praca na pełen etat

Marcin Bielaszka HYDRO-ELKLIM

gm. Lubasz, Wielkopolskie
29 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe,zasadnicze zawodowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN Opis wynagrodzenia: Dnia...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Praca w dni powszednie
Tydzień

Centralna Baza Ofert Pracy

Leszno
14 dni temu