Wyniki wyszukiwania: 4 oferty pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne Zawody: Piekarz* Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Zakład Budowy i Remontów Pieców Piekarniczych Tomasz Makuch

Zwoleń, Mazowieckie
4 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prostych prac - przenoszenie, układanie, pakowanie desek itp. Dla zainteresowanych - istnieje możliwość zakwaterowania. Wykształcenie: podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Alicja Mróz USŁUGI TARTACZNE SPRZEDAŻ TARCICY

Bartodzieje, gm. Tczów, Mazowieckie
17 dni temu
przygotowywanie form wypiekowych, wózków wypiekowych, dzielenie ciasta, obsługa taś załadunkowych
Zasugerowane
Praca na pełen etat

Powiatowy UrzÄ…d Pracy w Zwoleniu

Zwoleń, Mazowieckie
3 dni temu

4250 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy obróbce i montażu elementów drewnianych (altany, tarasy). Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pełen etat

BOGDAN TOMALA MIXBUD

Brzustów, gm. Garbatka-Letnisko, Mazowieckie
1 dzień temu