Średnia wypłata: zł3989 /miesięcznie

Więcej statystyk

wykonywanie dzielenia, formowania ciast, odbiór wyrobu gotowego z uzyskanej maszyny. Pracodawca zapewnia przeszkolenie. Dbanie o stanowisko pracy.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie

Pińczów, Świętokrzyskie
9 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0208 Obowiązki: Układanie kostki brukowej, obrzeży, krawężników, ażurów- praca na terenie województwa świętokrzyskiego Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Wymagania pożądane: Wykształcenie: ~ zasadnicze...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Elżbiecin, gm. Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
12 dni temu

4242 - 4700 zł

Zakres obowiązków: Pomoc monterom konstrukcji stalowych w kowalstwie artystycznym (okna, drzwi, dachy) na hali wg powierzonych dokumentacji technicznych. Obsługa maszyn: giętarka, wiertarka itp. Pracodawca deklaruje możliwość przyuczenia Wykształcenie: zasadnicze...
Praca na pełen etat

SZTUKOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zwierzyniec, gm. Busko-Zdrój, Świętokrzyskie
8 dni temu