...Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Prawo jazdy kat. C + E doświadczenie mile widziale jako - pomocnik brukarza doświadczenie umożliwiające samodzielną pracę jako - brukarz Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce...
Zasugerowane
Własną działalnością
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Tumlin-Węgle, gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
4 dni temu

4300 - 5300 zł

Zakres obowiązków: Prace związane z układaniem kostki, wykonanie robót ziemnych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

KRZYSZTOF DOMAGAŁA - Przedsiębiorstwo Budowlane "KAMBUD".

3 dni temu
Produkcja oraz montaż mebli.
Praca na pełen etat
Chmielnik, Świętokrzyskie
25 dni temu

4300 - 6500 zł

Zakres obowiązków: Produkcja oraz montaż mebli. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Praca na pełen etat

LUKARDO Łukasz Skowerski

20 dni temu
Zakres obowiązków: pomoc przy naprawach mechanicznych (np. demontaż i montaż części samochodowych), pomoc przy pracach blacharskich (np. demontaż i montaż elementów i podzespołów), pomoc przy pracach lakierniczych (np. przygotowanie elementów do lakierowania)....
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Ciekawy zawód
Praca zmianowa
Praca w dni powszednie

WANICKI Grupa

Kajetanów, gm. Zagnańsk, Świętokrzyskie
2 miesięcy temu