Średnia wypłata: zł4432 /miesięczne

Więcej statystyk

7000 zł

Zakres obowiązków: Roboty budowlane przy wznoszeniu budynków w budownictwie mieszkaniowym - budowa szeregówek. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie. Praca na terenie Rzeszowa i okolic.
Praca na pełen etat

ANEKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIA

Wólka Niedźwiedzka, gm. Sokołów Małopolski, Podkarpackie
18 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: zgodnie ze stanowiskiem Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: wymagane doświadczenie, kontakt telefoniczny w godzinach 16-18
Praca na pełen etat

CIAK ZAKŁAD MIĘSNY WYROBY TRADYCYJNE Mariusz Ciak

Nowy Kamień, gm. Kamień, Podkarpackie
5 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1827 Obowiązki: zgodnie ze stanowiskiem Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~ wymagane doświadczenie,kontakt telefoniczny w godzinach 16-18 Miejsce pracy: 36-053 Nowy Kamień 281...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

3 dni temu
ZAKRES ZADAŃ ZAWODOWYCH 1. Zapoznanie z obowiązującymi w firmie zasadami BHP i PPOŻ 2. Zapoznanie z panującymi w firmie zasadami związanymi z ochroną środowiska. 3. Zapoznanie się ze sposobem wykonywania pracy na stanowisku 4. wprowadzanie dokumentów oraz monitorowanie...
Zasugerowane
Praktyka/staż

Eko-Styl Rental sp. z o.o. sp. k.

Leżajsk, Podkarpackie
miesiąc temu
Pomocnik w magazynie z częściami samochodowymi
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

Kamień, Podkarpackie
Zakres obowiązków: - Wykonywanie badań i analiz mikrobiologicznych w tym badań środowiska produkcyjnego - Pobieranie i przygotowywanie próbek do badań, odczyty i interpretacja wyników - Prowadzenie dokumentacji w zakresie wykonywanych badań oraz rejestrów wewnątrzlaboratoryjnych...

Eko-Styl Rental Sp. zo.o. Sp. K