4300 - 5000 zł

Zakres obowiązków: Wyklejanie pianką poliuretanową stelaży tapicerskich. Praca na pełny etat, na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca od poniedziałku do piątku w Palczowicach w godzinach: 06:00-15:00. Kontakt z pracodawcą osobisty: 32-640 Palczowice...
Praca na pełen etat
Praca w dni powszednie

FILEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Palczowice, gm. Zator, Małopolskie
10 dni temu
 ...w związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce oraz na rynkach europejskich, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pomocnik Warsztatowca Obowiązki ~ Prefabrykacja kompleksowych rozwiązań blacharskich w warsztacie. Wymagania Mile...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Umowa
Praca za granicą

KAEFER S.A.

Oświęcim, Małopolskie
5 dni temu
Wykonywanie instalacji elektrycznych w budownictwie
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu

Osiek, gm. Osiek, Małopolskie
miesiąc temu