Średnia wypłata: zł4242 /miesięczne

Więcej statystyk

 ...Drukarnia GRUPA UNIGRAF Sp. z o. o. zatrudniPomocników drukarza – maszynisty offsetowego Pomocnik drukarza – maszynisty offsetowego Obowiązki Wszelkie czynności pomocnicze zlecone przez drukarza Dbałość o czystość na stanowisku pracy Transport...
Zasugerowane
Dobre wynagrodzenie
Praca na pełen etat
Umowa

Grupa Unigraf Sp. z o.o.

Borzęcin Duży, gm. Stare Babice, Mazowieckie
3 dni temu
Pielęgnacja kwiatów na sali. Ekspozycja towaru. Przyjmowanie i sprawdzanie dostaw. Obsługa klienta. Układanie bukietów.
Praca na pełen etat
gm. Stare Babice, Mazowieckie
miesiąc temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: mile widziany rok doświadczenia w zawodzie mile widziane prawo jazdy kat. B Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy...
Zasugerowane
Umowa o pracę

FLOWERS FOR YOU MAŁGORZATA KAMIŃSKA