27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: 1 zmiana 9-17 Wykształcenie nie wymagane Chęci do pracy Mile widziana osoba na emeryturze lub rencie Prace porządkowe, koszenie trawy, dbanie o plac Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Jedna zmiana

HENRYK ROSZKIEWICZ - FIRMA ROSZKIEWICZ

Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
13 dni temu
 .... Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

27 dni temu

Zakres obowiązków: Wykształcenie bez znaczenia Umiejętność obsługi kosy spalinowej + drobne prace porządkowe Praca w terenie ( Gmina Ostrów Wielkopolski) - transport na miejsce robót (z siedziby firmy) zapewnia pracodawca Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Zasugerowane
Podróż służbowa

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o.

Gorzyce Wielkie, gm. Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie
11 dni temu