.... Nie musisz mieć doświadczenia, wystarczą chęci i pozytywne nastawienie! Twoje zadania: pomoc w układaniu towaru prace porządkowe w salonie Media Expert pomoc w rozładunku/załadunku towaru Zapewnimy Ci: umowę zlecenie możliwość zdobycia doświadczenia...
Zasugerowane
Praca sezonowa
Umowa zlecenie

Adreams M. Smerda Sp.k.

Łask, Łódzkie
16 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Prace porządkowe w budynkach i wokół budynków firmy, pielęgnowanie zieleni w budynkach i wokół nich Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Pabianicach

Piątkowisko, gm. Pabianice, Łódzkie
18 godzin temu

4300 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac porządkowych oraz prac naprawczych w budynku i wokół budynków, pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: - praca w godz. 07.00 - 15.00, 07.00 - 19.00
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Zduńskiej Woli

Przatówek, gm. Szadek, Łódzkie
1 dzień temu

28 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: prace gospodarcze, remontowe, porządkowe na terenie składowiska odpadów w Mostkach Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: - praca w godz. 07.00 - 15.00
Zasugerowane

EKO SYSTEM Leszek Felsztyński

Mostki, gm. Zduńska Wola, Łódzkie
17 dni temu