...3500 sklepów oraz 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, który od 29 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości...
Zasugerowane
Praca fizyczna
Umowa
Praca zmianowa
Elastyczny czas pracy

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

Kałuszyn, Mazowieckie
12 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: naprawa samochodów ciężarowych i autobusów Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie zwodowe nie jest wymagane, pracodawca chętnie nauczy i przyuczy osobę chętną do pracy
Praca na pełen etat

"RORBI - TOUR"Janusz Salach

Stara Niedziałka, gm. Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie
9 dni temu
Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca....
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa

Seris Konsalnet Holding S.A.

29 dni temu