4242 zł

Zakres obowiązków: Utwardzanie dróg, naprawa uszkodzonych dróg gminnych i chodników, koszenie poboczy Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe. Miejsce wykonywania pracy: gmina Dąbrowa Tarnowska. Praca w godz....
Praca na pełen etat
Umowa

Powiatowy Urząd Pracy Dąbrowie Tarnowskiej

Dąbrowa Tarnowska, Małopolskie
11 godzin temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe lub zawodowe. Miejsce wykonywania pracy: gmina Dąbrowa Tarnowska. Praca w godz. 7.30-15.30. Kontynuacja zatrudnienia w ramach umowy ...
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

16 dni temu

8000 - 11490 zł

Praca na trasie Polska-Rumunuia-Bułgaria-Grecja-Polska od 6 do 8 dni w trasie.Stała pensja.Umowa o pracę wynagrodzenie 8000 zł netto lub zatrudnienie na działalności gospodarczej 9500 netto + zus Kontakt telefoniczny nie odpowiadam na sms i na emaile.
Zasugerowane
Żabno, Małopolskie
2 dni temu