Średnia wypłata: zł1565 /miesięczne

Więcej statystyk

4300 zł

Zakres obowiązków: Obsługa umów i dokumentacji biurowych. Swobodna obsługa urządzeń biurowych. Praca od 7 do 15 lub od 8-16 Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Praca na pełen etat
Umowa

Powiatowy Urząd Pracy Tarnobrzegu

Durdy, gm. Baranów Sandomierski, Podkarpackie
16 godzin temu
Pracownik biurowy z orzeczeniem, praca zdalna Stabilna, dynamicznie rozwijająca się firma z tradycjami ze Starego Sącza zatrudni pracownika z orzeczeniem, praca zdalna tel: (***) ***-**** email: ****@*****.***
Zasugerowane
Praca zdalna
Nowa Dęba, Podkarpackie
17 dni temu
 ...z doświadczeniem na podobnym stanowisku. Opis stanowiska pracy: 1) prowadzenia pełnej księgowości Sp. z o.o. w tym umiejętność rozliczania produkcji Miejsce pracy: praca biurowa przy komputerze Wymagania: * 2 letnie doświadczenie; * Wykształcenie Wyższe...
Zasugerowane
Praca od zaraz

EKO CENTRUM SP Z O.O.

miesiąc temu