Praca Pracownik budowlany Myślibórz, Zachodniopomorskie

1-7 z 7 wyników

STB Spółka z o.o.  -  Myślibórz, Zachodniopomorskie 2200 zł
Zakres obowiązków Posługiwanie się prostymi narzędziami budowlanymi. Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych. Wykonywanie prostych prac na różnych etapach budowy. Przestrzeganie zasad ergonomii, BHP i PPOŻ.
3 dni temu
ZAKŁAD USŁUG ELEKTRYCZNYCH Bogdan Poniewierski  -  Witnica, Lubuskie 3000 zł
Zakres obowiązków PRACE PORZĄDKOWE NA BUDOWIE
6 dni temu
Myślibórz, Zachodniopomorskie
Potrzebny jest fachowiec do pracy na budowach,lub pomocnik szybko uczący się .alkoholikom i nierobą z góry dziękuje
5 dni temu
Pyrzyce, Zachodniopomorskie
Witam, Przyjmę do pracy pracowników budowlanych od zaraz. Stawka do ustalenia w zależności od kwalifikacji. Płatne raz w tygodniu, praca na terenie Pyrzyc.
3 dni temu
EM-BUD  -  Myślibórz, Zachodniopomorskie
Firma budowlana zatrudni murarzy z doświadczeniem oraz pomocników. Mile widziani budowlańcy z Ukrainy. Kontakt telefoniczny od pn do pt w godzinach od 8 do 17.
5 dni temu
Firma budowlana pilnie zatrudni pracowników: murarzy i pomocników.
4 dni temu
Firma budowlana zatrudni majstra budowlanego/kierownika na umowę o pracę do kierowania robotami budowlanymi. Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17.
11 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.