Numer oferty: StPr/24/0282 Obowiązki: Murowanie i szalowanie. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ Prawo jazdy kat. B Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Miejsce pracy: 68-200 Złotnik 103, powiat: żarski, woj: lubuskie...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

Złotnik, gm. Żary, Lubuskie
27 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: Murowanie i szalowanie. Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

PAWEŁ STRZELCZAK STRZAŁ - BUD

1 dzień temu
 ...okręgowa stacja kontroli pojazdów oraz jako warsztat w zakresie naprawy samochodów ciężarowych. Dodatkowo realizujemy małe zlecenia budowlane. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca dodatkowa
Praca fizyczna

"DAARAM" sp. z o.o.

Dąbrowiec, gm. Żary, Lubuskie
12 dni temu