4242 zł

Zakres obowiązków: składanie i instalacja mebli oraz elementów szklanych u klienta. Pomiary i tworzenie rysunków technicznych.Projektowanie elementów w programie CAD Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Świnoujściu

Świnoujście, Zachodniopomorskie
2 dni temu
 ...Analiza nowych projektów i inwestycji pod względem wpływu na bhp i środowisko na etapie podejmowania decyzji Nadzór nad badaniami i pomiarami czynników szkodliwych dla zdrowia Budowanie świadomości, opracowywanie programów działań kształtujących właściwą postawę...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

Rekrutacja 360 - Pracuj.pl

18 dni temu

6500 - 9000 zł

 ...Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Umiejętności G1 E+ D po wyżej 1KV z pomiarami. Język angielski w stopniu podstawowym. Umowa na okres próbny, na czas określony i czas nieokreślony. Praca w godzianch 7.00-15.00
Praca na pełen etat
Umowa

OT PORT Świnoujście

2 miesięcy temu