Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klienta sprzedaż Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Kętrzynie

Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie
17 godzin temu
Zakres obowiązków: -obsługa klientów, - kasowanie towarów, -przeprowadzanie transakcji kasowych, - dbanie o czystość i prawidłową ekspozycję towarów
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Mrągowo

15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0473 Obowiązki: Dozór terenu zewnętrznego, praca nocna, zmianowa, prace porządkowe, koszenie, zamiatanie, odśnieżanie, inne prace porządkowe wewnątrz budynu. godziny pracy - 16-8 - równoważny system czasu pracy Miejsce pracy Olsztyn: ul. ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca
Nocna zmiana

Centralna Baza Ofert Pracy

Olsztyn
12 dni temu
Jesteś osobą otwartą i łatwo nawiązującą kontakt z drugim człowiekiem? Wyróżniasz się kreatywnością oraz pozytywnym nastawieniem do życia? Masz już doświadczenie w kontaktach z klientem?  Dołącz do naszego zespołu i rozwiń z nami swoje umiejętności sprzedażowe! Przedstawiciel...
Praca na pełen etat
Ciekawy zawód

Online Marketing Help Sp. z o.o.

26 dni temu
Przedstawiciel handlowy TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: uczciwa i etyczna sprzedaż nowoczesnych produktów budowanie sieci zadowolonych Klientów zawieranie umów i nadzór nad ich realizacją współtworzenie naszej Firmy dzięki Twoim nowatorskim pomysłom...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa

Hydro NRG Sp. z o.o.

15 dni temu