ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: Doświadczenie w branży stalowej, uprawnienia na wózki widłowe i suwnice-mile widziane, dyspozycyjność, znajomośc rysunku technicznego-warsztatowego...
Zasugerowane
Umowa o pracę

POLSTAL SPÓŁKA JAWNA MARIUSZ SŁABOSZ, ARKADIUSZ KRAWIEC

Będzin, Śląskie
14 dni temu
Przycinanie profili stalowych,składanie i montaż profili stalowych,czyszczenie spoin,rozładunek materiałów do produkcji,punktowe zespalanie profili i blach. PRACA NA WARSZTACIE-NIE NA BUDOWIE. Praca w godz.6.00 do 14.00-14.00 do 22.00
12 dni temu
 ...odpowiedzialna będzie za: praca jako pomocnik elektromontera / elektromonter, prace ziemne przy budowie fundamentów trakcji, montaż konstrukcji wsporczych trakcyjnych, montaż urządzeń energetycznych trakcji kolejowej, montaż trakcji kolejowej, obsługę urządzeń...
Zasugerowane
Podróż służbowa
Praca na wysokości

ZUE S.A.

12 dni temu