Firma VIASIGNI (m. Lubenia pod Rzeszowem) zatrudni osobę na stanowisko - magazynier. Wymagania: - prawo jazdy kat. B - umiejętność obsługi komputera - mile widziane uprawnienia na wózek widłowy (lub chęci/predyspozycje do pozyskania uprawnień). Zakres obowiązków...
Zasugerowane

ViaSigni

Lubenia, gm. Lubenia, Podkarpackie
12 dni temu

4500 zł

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek towaru wózkiem widłowym, prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa Klienta. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: Wymagane uprawnienia UDT, ale pracodawca oferuje pomoc w uzyskaniu tych uprawnień . Praca...
Praca na pełen etat
Jedna zmiana

FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA WIOLETTA PASTERNAK

Kraczkowa, gm. Łańcut, Podkarpackie
4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0454 Obowiązki: Rozładunek i załadunek towaru wózkiem widłowym, prowadzenie dokumentacji magazynowej, obsługa Klienta. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 dni temu