5000 zł

Zakres obowiązków: naprawa i diagnostyka pojazdów osobowych i ciężarowyvch Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku mechanik samochodowy
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Olecku

Olecko, Warmińsko-Mazurskie
8 dni temu
Pracownik torowy Miejsce pracy: Ełk Twój zakres obowiązków Utrzymywanie czystości i porządku na torach kolejowych Wykonywanie drobnych prac naprawczych na torach Przygotowanie torów do przyjęcia pociągów Prace związane z obsługą urządzeń torowych, takich...
Zasugerowane
Umowa zlecenie
Umowa o pracę

PAWKOP

Ełk, Warmińsko-Mazurskie
9 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: praca przy produkcji oraz montażu membran dachowych biogazowni, obróbka folii (praca również w delegacjach na terenie Polski) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Inne wymagania: odpowiedzialność, umiejętność samodzielnego rozwiazywania problemów...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Praca na wysokości

BIOGAZ & FOLIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lesk, gm. Olecko, Warmińsko-Mazurskie
1 dzień temu