4500 zł

Zakres obowiązków: - opracowywanie ofert - kontakt z klientem - opracowywanie zleceń produkcyjnych Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: Obsługa komputera, komunikatywność, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
Praca na pełen etat

WINDOWS PERFECT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Żukowo, gm. Sławno, Zachodniopomorskie
4 dni temu
 ...zleceń produkcyjnych Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ średnie ogólnokształcące Pozostałe wymagania: ~ Obsługa komputera, komunikatywność, znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Miejsce pracy: 76-100 Żukowo, powiat: sławieński,...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

4 dni temu

5000 zł

 ...konserwacje. - Współpracz innymi działami. Wykształcenie: średnie zawodowe Inne wymagania: wykształcenie zawodowe/ średnie, min. 1 rok doświadczenia zawodowego, uprwawnienie do obsługi węzła, oferta skierowana również dla osób z niepełnosprawnościami, emerytów
Praca na pełen etat

"PEBEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ratajki, gm. Sianów, Zachodniopomorskie
6 godzin temuNowa