Praca Pracownik produkcyjny Włodawa, Lubelskie

4 oferty pracy

Wyniki wyszukiwania:

pracownik linii produkcyjnej

2800 zł

Zakres obowiązków: odcinanie rogów i kopyt bydłu przy linii produkcyjnej Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Powiatowy Urząd Pracye Włodawie

Włodawa, Lubelskie
2 dni temu

Asystent Kierownika Sklepu

Asystent Kierownika Sklepu Miejsce pracy: Włodawa Twój zakres obowiązków kierowanie zespołem i organizacja pracy sklepu podczas prowadzenia zmiany, wykonywanie zadań administracyjno-biurowych, praca ze wskaźnikami biznesowymi, dbanie o wizerunek sklepu i...

Rossmann SDP

miesiąc temu

Kierownik Recepcji

3000 zł

Hotel poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku Kierownik recepcji. Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej , otwartości na nowe doświadczenia zawodowe, znajomości języków obcych. Doświadczenie na stanowisku recepcyjnym. W zamian oferujemy , pracę w ...

Hotel and Spa Polesie

Dębowa Kłoda, gm. Dębowa Kłoda, Lubelskie
7 dni temu

Sprzedawca na Stoisku Mięsnym

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Sprzedawca na Stoisku Mięsnym Miejsce pracy: Wisznice (pow. bialski) Co oferujemy: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Kartę zakupową do sklepów Stokrotka zasilaną dwa razy w...

Stokrotka Sp. z o.o.

Wisznice, gm. Wisznice, Lubelskie
9 dni temu