27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: sprzątanie pokoi hotelowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Pokojowa Inne wymagania: umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę doświadczenie mile widziane, ale też możliowość przyuczenia Zawód: Pokojowa
Przyuczenie do zawodu
Umowa zlecenie
Umowa

ALICJA GRZEGORCZYK-WASĄG BERBERYS,SUBSYDIUM

Kazimierz Dolny, Lubelskie
2 dni temu

 ...Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Kelner* Inne wymagania: umowa zlecenie z możliwościa przejścia na umowę o pracę wymagane doświadczenie (istnieje możliwość przyuczenia) praca w godz. 7-22 (w weekendy praca do późnych godzin nocnych) Zawód: Kelner*
Umowa
Nocna zmiana

7 dni temu
 ...przez pracodawcę) Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę Kandydatom bez doświadczenia oferujemy możliwość przyuczenia Ubezpieczenie na życie Karta Multisport Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na...
Własną działalnością
Praca stała
Praca na pełen etat
Bezpośredni pracodawca
Umowa
Praca zmianowa

Gi Group Poland SA

Wąwolnica, Lubelskie
29 dni temu