ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Psychologia Zawody: Psycholog Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od ...
Zasugerowane
Umowa o pracę

RAFAŁ STABRAWA NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ RehStab

Limanowa, Małopolskie
11 dni temu
Opis stanowiska Human Craft — to renomowana firma z ponad 8-letnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w outsourcingu zatrudnienia, świadcząca kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów.  Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osobę ...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

HUMAN CRAFT BUSINESS SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIĄ

Kraków
12 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Uprawnienia: umiejętność kierowania samochodem dostawczym do 3,5 tony,prawo jazdy kat B Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, wymagane prawo jazdy kat. B, umiejętność kierowania samochodem dostawczym...

Firma Handlowa WTÓRMET Jacek Stuglik

gm. Tomice, Małopolskie
13 dni temu