4242 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie prac przy instaklacji wodno kanalizacyjnej, kucie w betonie, kamieniu, skuwanie posadzek przebijanie ścian, wyrównywanie, oczyszczanieróżnego typu nawierzchni np. metalu z rdzy,, usuwanie trudnych zanieczyszczeń, zagęszczanie wykopów, ...
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Jarosławiu

Jarosław, Podkarpackie
1 dzień temu
Zakres obowiązków: Praca na produkcji przy cięciu, układaniu, pakowaniu mięsa, wyrobów mięsnych i konserw. Inne wymagania: Ukończone 18 lat. Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna. Dyspozycyjność. Chęci do pracy.
Zasugerowane

kontakt przez OHP MBP Przemyśl

10 dni temu
 ...pracy. Wymagania: • Ukończone 18 lat • Dyspozycyjność • Komunikatywność i kultura osobista • Mile widziane posiadanie ks. sanitarno-epidemiologicznej • Mile widziane doświadczenie w branży Beauty Oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (...
Zasugerowane
Umowa
Telepraca

Work & Profit

Markowa, Podkarpackie
21 godzin temu