obsługa klientów, towarowanie sklepu
Praca na pełen etat

PERFEKT Monika Borowska

Bobolice, Zachodniopomorskie
10 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klientów, towarowanie sklepu Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Piekarnia - Cukiernia "MIŚ" Danuta Kądziela

2 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: montaż przyczep kampingowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność obsługi podstawowymi narzędziami np. wiertarka
Praca na pełen etat

CED'OR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

miesiąc temu
Operator produkcji (także do przyuczenia) Miejsce pracy: Bobolice Rekrutujemy dla Dla naszego klienta (firma z wieloletnią produkcją) poszukujemy: Operatora/Operatorki linii montażowej Kandydat/Kandydatka na Operatora/Operatorkę Linii Montażowej będzie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Umowa
Praca fizyczna

FALLWORK SP. Z O.O.

7 dni temu