3000 - 6000 zł

OGŁOSZENIE - POSZUKUJEMY STYLISTKI PAZNOKCI Z DOŚWIADCZENIEM Salon Beauty Miu estetic poszukuje doświadczonej stylistki paznokci do swojego zespołu. Wymagania: - doświadczenie w pracy jako stylistka paznokci - Znajomość różnych technik stylizacji paznokci...
Zasugerowane
Praca stała
Praca na pełen etat
Swarzędz, Wielkopolskie
8 dni temu

3500 - 6900 zł

Poszukujemy do pracy stylistki paznokci/ kosmetyczki z doświadczeniem Oferujemy : zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub samozatrudnienie ,możliwość umowy o pracę Elastyczny grafik- godziny pracy do uzgodnienia dużą bazę super klientów zgrany zespół...
Zasugerowane
Własną działalnością
Praca na pełen etat
Umowa zlecenie
Umowa
Elastyczny czas pracy
7 dni temu

3500 - 10000 zł

Obowiązki: Wykonanie manicuru, stylizacji paznokci w technikach hybrydowych i zelowych Wykonywanie przedłużania rzęs różnymi metodami (1:1, Light Volume, mega Volume, małe i średnie objętości). Stylizacja brwi (henna zwykła, henna pudrowa, laminacja, regulacja...
7 dni temu