ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pomocy przy zbiorach WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zasugerowane
Umowa

BERNARD ULJASZ

Grójec, Mazowieckie
3 dni temu

28,1 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: Pielenie truskawek, zbiór oraz sadzenie. Letnia przecinka jabłoni oraz zimowa sadzenie zbiór oraz wszelkie prace z tym związane. Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Zasugerowane
Praca na pół etatu

Powiatowy Urząd Pracy Grójcu

Żyrów, gm. Chynów, Mazowieckie
1 dzień temu
 ...zakresie logistyki będzie dużym atutem Dobra znajomość MS Excel, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków na podstawie zbioru danych Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność priorytetyzacji zadań Wysoki stopień komunikatywności Inicjatywa w...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pełen etat
Umowa
Praca za granicą

AZAGroup S.A

Marysin, gm. Lesznowola, Mazowieckie
7 dni temu