Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzedaż pieczywa. Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Inne wymagania: CV przesyłać na adres e-mail: ****@*****.*** z dopiskiem sprzedawca Kłoczew
Praca na pełen etat

Piekarnia "WAROWNY" s.c. Siwek Agata, Warowny Dariusz

Kłoczew, gm. Kłoczew, Lubelskie
6 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0198 Obowiązki: Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych. Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ zasadnicze zawodowe Wymagania pożądane: Umiejętności i uprawnienia: ~ Obsługa kasy fiskalnej Wykształcenie:...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

18 dni temu
Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych.
Praca na pełen etat

Lidia Konopka Firma Handlowa Look

gm. Kłoczew, Lubelskie
22 dni temu
Sprzedaż pieczywa.
Praca na pełen etat

Piekarnia “WAROWNY” s.c. Siwek Agata, Warowny Dariusz

5 dni temu
Specjalista / Specjalistka ds. operacji logistycznych Miejsce pracy: Stare Zadybie (pow. rycki) Twój zakres obowiązków planowanie wysyłek i dostaw zgodnie z harmonogramem klientów, bieżące monitorowanie zamówień i dostaw klientów, obsługa programu ERP i WMS...
Zasugerowane
Umowa

ULMER S.K.A.(dawniej "ULMER" Ulmer Danuta i Paweł Sp.J

Stare Zadybie, gm. Kłoczew, Lubelskie
28 dni temu