Średnia wypłata: zł3490 /miesięczne

Więcej statystyk

Zakres obowiązków: - obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic - zarządzanie linią produkcyjną - inne prace produkcyjne Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Zasugerowane

kontakt przez OHP MCK Kraśnik Lubelska

Gościeradów Plebański, gm. Gościeradów, Lubelskie
2 miesięcy temu
Zakres obowiązków: - optymalizacja i usprawnianie procesów produkcji - przygotowywanie wdrożeń produkcyjnych - wsparcie w przygotowaniu dokumentacji technicznej Wykształcenie: pomaturalne/policealne Inne wymagania: obsługa maszyn - mile widziana

 ...maszyn linii produkcyjnych Miejsce pracy: Gościeradów Ukazowy (pow. kraśnicki) Twój zakres obowiązków Obsługa maszyn do produkcji drzwi i ościeżnic; Inne prace na linii produkcyjnej. Nasze wymagania Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym;...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa
Praca zmianowa

ERKADO Sp. z o.o.

Gościeradów Ukazowy, gm. Gościeradów, Lubelskie
2 dni temu