Niestety wystąpił błąd і w tej chwili serwer nie może przetworzyć wysłanego żądania. Spróbuj ponownie za kilka minut.

Praca Programista Polkowice, Dolnośląskie

1-3 z 3 wyników

Asseco Data Systems S.A.

Zakres obowiązków: Tworzenie i rozwój aplikacji w obszarze systemów zarządzania kapitałem ludzkim Rozwijanie nowych funkcjonalności oprogramowania Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu Prace programistyczne w ASP.NET MVC Praca w metodyce...
13 dni temu
Legnica

C+P Systemy Meblowe Sp. z o.o.

Oferujemy: Praca jednozmianowa Elastyczny czas pracy Stabilne zatrudnienie Atrakcyjny pakiet benefitów Partnerską atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju Twój zakres zadań: Programowanie i obsługa centrum wykrawającego i tnącego S4Xe firmy Salvagnini...
4 godziny temu
Legnica

Goldman Recruitment

Opis stanowiska: samodzielne sporządzanie dokumentacji technicznej, tworzenie aplikacji i standardów dla sterowników przemysłowych, dobieranie rozwiązań technicznych dla naszych klientów, wdrażanie i testowanie nowych rozwiązań. Wymagania: wykształcenie...
Jooble aplikowanie 21 dni temu
Legnica

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.