Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

Operator produkcji (także do przyuczenia) Miejsce pracy: Bobolice Rekrutujemy dla Dla naszego klienta (firma z wieloletnią produkcją) poszukujemy: Operatora/Operatorki linii montażowej Kandydat/Kandydatka na Operatora/Operatorkę Linii Montażowej będzie...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa o pracę
Umowa
Praca fizyczna

FALLWORK SP. Z O.O.

Bobolice, Zachodniopomorskie
4 dni temu
 ...HR Assistant Miejsce pracy: Szczecin Your responsibilities Issuing employment documents Maintaining employee records Handling internal HR inquires via Helpdesk Facilitating seamless communication across our organization Providing administrative support...
Praca na pełen etat
Praca hybrydowa
Umowa
Praca zdalna
Elastyczny czas pracy

Global Wind Service Poland Spółka z o.o.

Szczecin
14 dni temu
obsługa klientów, towarowanie sklepu
Praca na pełen etat

PERFEKT Monika Borowska

7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: obsługa klientów, towarowanie sklepu Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Piekarnia - Cukiernia "MIŚ" Danuta Kądziela

2 dni temu

7000 zł

Zakres obowiązków: montaż przyczep kampingowych Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: umiejętność obsługi podstawowymi narzędziami np. wiertarka
Praca na pełen etat

CED'OR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

miesiąc temu