4500 - 6000 zł

Zakres obowiązków: projektowanie, nadzór nad budową Wykształcenie: średnie zawodowe Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|118
Praca na pełen etat

BUCHWALD PROJEKTY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jarocin, Wielkopolskie
5 dni temu

5000 zł

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie średnie kierunkowe, doświadczenie mile widziane, AutoCAD Zakres obowiązków: zgodny ze stanowiskiem okres próbny 2 m-ce Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWE PRO-MET H.KOBUSIŃSKI...

Koźmin Wielkopolski, Wielkopolskie
24 dni temu
 ...Projektant / Projektantka CAD Miejsce pracy: Koźmin Wielkopolski Twój zakres obowiązków Wykonanie rysunków technicznych (2D/3D) z użyciem programu typu CAD na podstawie szkiców, opracowywanie propozycji rozwiązań technicznych, a także wykonywaniem specyfikacji...
Zasugerowane
Praca stała
Umowa

A2HM

29 dni temu