Średnia wypłata: zł4884 /miesięczne

Więcej statystyk

5057 zł

Zakres obowiązków: Praca z dziećmi od 3 do 6 lat. Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Przedszkole w Ulimiu

Ulim, gm. Deszczno, Lubuskie
4 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0469 Obowiązki: Praca z dziećmi od 3 do 6 lat. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: ~ przygotowanie pedagogiczne Wykształcenie: ~ wyższe (w tym licencjat), kierunek: Pedagogika przedszkolna Miejsce ...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Umowa na zastępstwo
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

miesiąc temu
 ...bogaty pakiet benefitów - prywatną opiekę medyczną, pracowniczy program emerytalny, dofinansowanie do wczasów, kolonii oraz przedszkola, kartę Multisport, bezpłatną naukę j. angielskiego oraz wiele innych pracę pełną wyzwań wśród ekspertów chętnych do dzielenia...
Praca na pełen etat
Podróż służbowa
Umowa
Elastyczny czas pracy

Lesaffre Polska S.A.

Gorzów wielkopolski
8 dni temu