ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika przdszkolna Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto...
Zasugerowane
Umowa o pracę

Centralna Baza Ofert Pracy

Proszowice, Małopolskie
3 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z grupą dzieci( od 2.5 do 5 lat) Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Proszowicach

3 dni temu

5400 zł

 ...Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: mile widziana wiedza z zakresu pedagogiki Monterssori, rodzicielstwa bliskości, mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Społecznych ...

Biskupice, gm. Koszyce, Małopolskie
23 godziny temu