Wyniki wyszukiwania: 5 ofert pracy

4900 - 5300 zł

 ...Zakres obowiązków: Wychowawca w przedszkolu. Praca w godz 8-16 Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) Inne wymagania: Wykształcenie wyższe - Pedagogika przedszkolna. Mile widziana znajomość j. angielskiego Umiejętności i uprawnienia: RPd109 RPd109|130
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Poznaniu

Gruszczyn, gm. Swarzędz, Wielkopolskie
15 dni temu
Praca z dziećmi w przedszkolu, umowa o pracę, elastyczne godziny pracy
Zasugerowane
Umowa o pracę
Elastyczny czas pracy

Przedszkole Kolorowe Kredki

Zalasewo, gm. Swarzędz, Wielkopolskie
16 dni temu
 ...opiekę medyczną premia świąteczna dofinansowanie karty sportowej bogaty pakiet świadczeń socjalnych (wyprawka do żłobka, przedszkola i szkoły, świadczenie z okazji narodzin dziecka) ubezpieczenia grupowe niezbędne szkolenia i wsparcie doświadczonych...
Zasugerowane
Premia świąteczna

Radaway Sp. z o.o.

Swarzędz, Wielkopolskie
3 dni temu
Przedszkole "Jarzębinka Paczkowo" w Paczkowie zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego. Oferujemy pełen etat, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze+dodatkowe, możliwość rozwoju zawodowego oraz pracę w pozytywnej atmosferze.
Praca na pełen etat

Przedszkole "Jarzębinka Paczkowo"

18 dni temu

4300 zł

Zakres obowiązków: pomoc nauczyciela w przedszkolu, wspieranie rozwoju językowego dzieci (angielski i francuski) Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

3 dni temu