4242 zł

Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa klienta na ladzie tradycyjnej; dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; zapewnienie standardów czystości na ladzie tradycyjnej Wykształcenie...
Praca na pełen etat
Książeczka sanepidu
Umowa

JERONIMO MARTINS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Osiek, gm. Osiek, Małopolskie
miesiąc temu
Profesjonalna obsługa klienta na ladzie tradycyjnej; dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru; przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych; zapewnienie standardów czystości na ladzie tradycyjnej
 ...kątem działań firm konkurencyjnych. Wymagania bardzo dobra znajomość branży FMCG mile widziane doświadczenie w branży mięsnej zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych, wysokie zdolności interpersonalne, łatwość nawiązywania...
Praca na pełen etat
Praca na pół etatu

Agencja pracy GoWork.pl

Wadowice, Małopolskie
17 dni temu