4242 zł

Zakres obowiązków: Sprzątanie hal, pomieszczeń sanitarnych i biur Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

ARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jeleśnia, gm. Jeleśnia, Śląskie
27 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: podstawowe Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN Opis wynagrodzenia: praca dwuzmianowa w godzianch...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Nocna zmiana

ARMA SP Z O.O.

gm. Jeleśnia, Śląskie
27 dni temu
 ...W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do pracy biurowej. APT-CERTA Sp. z o.o., działająca na Polskim i Niemieckim rynku od listopada 2013 roku, świadcząca również usługi w zakresie Agencji Pracy Tymczasowej (w kraju nr certyfikatu 10220) oraz...
Zasugerowane
Praca tymczasowa
Praca na pół etatu
Umowa
Elastyczny czas pracy

APT-CERTA

Korbielów, gm. Jeleśnia, Śląskie
8 dni temu