Oferujemy pracę w firmie francuskiej na hali przy: pakowaniu, sortowaniu, etykietowaniu owoców (brzoskwinie, morele, nektarynki) i kontroli ich jakości. Produkcja jest zautomatyzowana, zapewnione jest szkolenie dla nowych osób w pierwszych dniach pracy. Pracodawca oczekuje...
Praca na pełen etat
Umowa
Podróż służbowa
Z własnym samochodem
Praca na wysokości
Tydzień

Grupa Bis-Pol

Jasło, Podkarpackie
4 dni temu
Pakowanie drewna kominkowego do worków i skrzyniopalet.
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle

9 dni temu
 ...Zakres obowiązków: Pakowanie drewna kominkowego do worków i skrzyniopalet. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu Wymagane dokumenty: cv Kontakt: Powiatowy Urząd Pracy w Jaśle Rynek 18, 38-200 Jasło...
Zasugerowane

Osoba prywatna

2 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pakowanie drewna kominkowego do worków i skrzyniopalet. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Jaśle

9 dni temu