27,7 zł / stawka godzinowa

Zakres obowiązków: realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym, pakowanie i etykietowanie wyrobów gotowych dwie zmiany 06:00-14:00, 14:00-22:00 Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: [Umiejętność 2] : uważność [Umiejętność 1] : skupienie...
Zasugerowane
Dwie zmiany

WORK CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lipnica, gm. Lipnica, Pomorskie
5 dni temu

5600 - 6000 zł

Zakres obowiązków: Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów, dokonywanie oceny jakościowej dostarczonego grzejnika i innych wyrobów, współpraca zespołowa na odcinku Pakowalni. Praca w godz. 7 -15 lub 8-16. Wykształcenie: podstawowe
Praca na pełen etat

TERMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czaple, gm. Lipnica, Pomorskie
12 godziny temu
Numer oferty: StPr/24/0577 Obowiązki: Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów, dokonywanie oceny jakościowej dostarczonego grzejnika i innych wyrobów, współpraca zespołowa na odcinku Pakowalni. Praca w godz. 7 -15 lub 8-16. Wymagania: Wymagania konieczne: ...
Praca na pełen etat
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

6 godzin temu