4300 zł

Zakres obowiązków: Rozładunek i załadunek owoców, sortowanie owoców. Wykształcenie: podstawowe Inne wymagania: Stan zdrowia pozwalający na pracę w chłodni. Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia.
Praca na pełen etat

PROFESJONAL Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.

Adamów, gm. Adamów, Łukowski, Lubelskie
1 dzień temu
Numer oferty: StPr/24/1114 Obowiązki: Rozładunek i załadunek owoców, sortowanie owoców. Wymagania: Wymagania konieczne: Umiejętności i uprawnienia: nie wymagane umiejętność pracy w zespole Wykształcenie: ~ podstawowe Pozostałe wymagania: ~...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu
 ...prowadzimy rekrutację dla firmy z branży przetwórstwa owocowo - warzywnego,  która poszukuje Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji - Przetwórca owoców i warzyw Miejsce pracy: Jeziorzany Zapraszamy do aplikowania! Oferujemy Umowę zlecenie Stawkę...
Zasugerowane
Ciekawy zawód
Umowa zlecenie
Praca od zaraz
Praca zmianowa

personnelservicepolskaspzoo

Jeziorzany, gm. Jeziorzany, Lubelskie
7 dni temu