1790,3 zł

Zakres obowiązków: pomoc przy obsłudze traka, segregacja desek, sprzątanie placu, przygotowanie drewna opałowego do dalszej sprzedaży Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Praca na pełen etat

Powiatowy Urząd Pracy Jędrzejowie

Popowice, gm. Oksa, Świętokrzyskie
7 dni temu

4242 zł

Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowaniu posiłków, utrzymywanie czystości na kuchni Wykształcenie: podstawowe Pomoc kuchenna Zawód: Pomoc kuchenna
Praca na pełen etat

Ośrodek Wczasowy Wierna Mirosława Gogół

Bocheniec, gm. Małogoszcz, Świętokrzyskie
7 dni temu
 ...Numer oferty: StPr/24/0352 Obowiązki: Pomoc przy przygotowaniu posiłków, utrzymywanie czystości na kuchni Wymagania: Wymagania konieczne: Wykształcenie: ~ podstawowe Zawód: ~ Pomoc kuchenna Miejsce pracy: 28-366 Bocheniec 55B, powiat: jędrzejowski...
Zasugerowane
Umowa o pracę
Bezpośredni pracodawca

Centralna Baza Ofert Pracy

7 dni temu