CHCESZ ZDOBYĆ DOŚWIADCZENIE W HANDLU? MOŻE WIELE JUŻ POTRAFISZ I PRAGNIESZ DALEJ SIĘ ROZWIJAĆ?   PRACUJĄC Z NAMI ZYSKUJESZ: możliwość dopasowania wymiaru czasu pracy do Twoich potrzeb stabilność zatrudnienia, umowę o pracę możliwość rozwoju - stawiamy na ...
Zasugerowane
Umowa

Dino Polska

Bielsk, gm. Bielsk, Mazowieckie
5 dni temu
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: obsługa komputera Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY: ~ Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Zasugerowane

Centralna Baza Ofert Pracy

gm. Bielsk, Mazowieckie
3 dni temu

35 zł / stawka godzinowa

 ...Szczegóły: - Doświadczenie:: brak - Osoba niepaląca - Akceptuje obecność zwierząt - Posiada prawo jazdy - Praca z zamieszkaniem: Nie Obowiązki: - Podawanie leków, - Pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja Dodatkowo z podopiecznym:: - Organizacja czasu...
Zasugerowane
Praca na pół etatu
2 dni temu