Średnia wypłata: zł4024 /miesięczne

Więcej statystyk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: praca na terenie woj. śląskiego + woj.ościenne mile widziane dośwadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy Przeznaczone wyłącznie dla...
Przyuczenie do zawodu
Umowa o pracę

HAWRANEK.PL CHRABĄSZCZ MAREK

Kłobuck, Śląskie
13 dni temu

6000 zł

Zakres obowiązków: wykonywanie pokryć dachowych Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: praca na terenie woj. śląskiego + woj.ościenne mile widziane dośwadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Kopiec, gm. Kłobuck, Śląskie
13 dni temu
 ...brak lub niepełne podstawowe Inne wymagania: gotowość do wyrobienia orzeczenia dla celów sanitarno-epidemiologicznych; możliwość przyuczenia, chęci do pracy Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY: Wynagrodzenie...

MARCZAK sp. z o.o.

26 dni temu