Praca Przyuczenie Myślibórz, Zachodniopomorskie

1-5 z 5 wyników

Adecco Poland Sp. z o.o.  -  Lipiany, Zachodniopomorskie

Zadania: - praca w systemie 1- 2 zmianowym; - wykonywanie prostych czynności produkcyjno-magazynowych, Wymagania: - chęci do pracy, - dyspozycyjność i gotowość do pracy od 17.08.2018 ! Oferujemy: - praca oparta o umowę zlecenie, - terminowość wypłat...
4 dni temu

Dębnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego  -  Dębno, Zachodniopomorskie

2100 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie prac murarskich, nakładanie tynków, montaż regipsów, malowanie ścian
7 dni temu

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE CENTRUM Spółka z ogran...  -  Dębno, Zachodniopomorskie

2500 zł
Zakres obowiązków Wykonywanie prosych prac stolarskich
miesiąc temu

PASSIV Bartosz Kiljański  -  Dębno, Zachodniopomorskie

3000 - 7000 zł
Zakres obowiązków Czynności związane z przygotowaniem do montażu oraz montaz stolarki budowlanej (okien, drzwi, bram)
18 dni temu

kontakt przez PUP  -  Witnica, Lubuskie

2100 zł
Zakres obowiązków zgodnie ze stanowiskiem Inne wymagania do przyuczenia
27 dni temu

Wyświetliliśmy tą ofertę, ponieważ jej lokalizacja jest w granicach 40 kilometrów od miasta, pracę w którym wyszukiwałeś.